A Bregyó közi Regionális Atlétikai Centrum területén egész napos programsorozat várja az érdeklődőket. A színpadon egymást váltják a város sportegyesületei és különleges versenyeket is rendeznek.
A János vitéz parkból a Bregyóba vonuló csapatok sorrendje:
3-1-2 MERIDIÁNTORNA KLUBOK
NYITOTT TORNATERMEK SPORTOLÓI
TESTNEVELŐ TANÁROK
ACRO DANCE SPORTTÁNC EGYESÜLET
ALBA FEHÉRVÁR
ALBA FEHÉRVÁR KC / KÖFÉM SC
ALBA REGIA ATLÉTIKAI KLUB
ALBA REGIA KÉZILABDA SPORTEGYESÜLET – ALBA-MÁV-ELŐRE
ALBA REGIA SC KARATE SZAKOSZTÁLY
ALBA TRIATLON SE
ALBAFIT SE FIT-KID
AQUAFITNESS FEHÉRVÁR
DÁVID KORNÉL KOSÁRLABDA ALAPÍTVÁNY
FEHÉRVÁR AV19
FEHÉRVÁR ENTHRONERS SE
FEHÉRVÁR FRIZBI SE
FEHÉRVÁR KARATE AKADÉMIA
FELICITA KULTURÁLIS ÉS TÁNCSPORT EGYESÜLET
FŐNIX ROCK AND ROLL SPORTTÁNC EGYESÜLET
FREE SPIRIT TSE
FUTURA SPORTEGYESÜLET
HONVÉD SZONDI GYÖRGY SPORTEGYESÜLET
IFJ. OCSKAY GÁBOR JÉGKORONG AKADÉMIA
JAPÁN HARCMŰVÉSZETI EGYESÜLET
JÉGMADÁR MŰKORCSOLYA EGYESÜLET
KID ROCK AND ROLL SE
MOZOGJ KREATÍVAN SE
NJOY SPORT ÉS TÁNC STÚDIÓ / MÁV ELŐRE SC RÚDSPORT SZAKOSZTÁLY
ORKA FEHÉRVÁRI SZINKRONÚSZÓ SPORTEGYESÜLET
RIKAIZEN SKE
SZÉKESFEHÉRVÁRI VSE
TEMESVÁRI MÁRTA SFG INSTRUKTOR / KETTLEBELL EDZŐ
VIDEOTON BARÁTI KÖR EGYESÜLET
VISION HIP-HOP TÁNCISKOLA
ALBA VOLÁN SPORTCLUB ÖTTUSA SZAKOSZTÁLY
PRIMAFITT SPORTEGYESÜLET
VIDEOTON FC
A sportegyesületek bemutatóinak sorrendje a Nagyszínpadon:
10.45-11.55 Hunyadi Mátyás Szakgimnázium MazsoDance csoportja
3-1-2 Meridiántorna
Kid Rock And Roll SE
Vision hip-hop tánciskola
12.30-13.35 FlyFitness Mozgásstúdió
Alba Regia SC Karate Szakosztály
13.40-14.40 Felicita Kulturális és Táncsport Egyesület
Futura Sportegyesület
Aquafitness Fehérvár
Kismamatorna
Hajnal Mozgástér
14.45-16.05 Temesvári Márta SFG Kettlebell bemutató
Primafitt Sportegyesület
Főnix Rock and Roll Sporttánc Egyesület
Honvéd Szondi György Sportegyesület
16.40-18.20 Free Spirit TSE
Acro Dance Sporttánc Egyesület
NJoy Sport és Tánc Stúdió/Máv Előre SC Rúdsport szakosztály
Albafit SE Fit-Kid
Cím: Székesfehérvár, Bregyó köz 1.