Ingyenes
Ebben az évben is folytatódnak mesefoglalkozásaink hét próbával, hét mesén keresztül.
Minden lánykában ott szunnyad a királylány, minden fiúban ott szunnyad a királyfi.
Legközelebb december 5-én, szombaton várunk benneteket 10.00-től 12.00-ig tartó foglalkozáson.
Ebben az évben is folytatódnak mesefoglalkozásaink hét próbával, hét mesén keresztül.
Minden lánykában ott szunnyad a királylány, minden fiúban ott szunnyad a királyfi. A királyleányságunk és királyfiságunk akkor tud előragyogni belőlünk, ha fénylő erényekbe öltözünk.
Mi az, ami fényessé, ragyogóvá tesz? Lánykákat a szépség, kecsesség, tisztaság, vidámság, a fiúkat bátorság, kitartás, jókedv, hűség. Ezek a kincsek mélyen, titkokként rejtőzködnek bennünk, mint a drágakő a föld mélyén, és csak a próbák hozhatják elő rejtekükből.
Úgy mesélik, hogy az égi királylányok, és az ég madarai tanítják ezeket a titkokat nekünk, még a születésünk előtt, és a mesék segítenek emlékezni rájuk.
Örömmel vesszük, ha mind a hét alkalommal velünk játszol és próbázol a mesék birodalmában, és a hős királyfinak és királylánynak járó ékeket/ékességeket megszerzed. De ha csak néhányszor van alkalmad eljönni, úgy is szívesen látunk.
Helyszín: Kairosz Kultúrműhely, Székesfehérvár, Megyeház u. 22/A.
A meseházban a részvétel díjtalan. A részvételhez e-mailes regisztrációt kérünk!
Információ és jelentkezés: szfvar@ujakropolisz.hu
A foglalkozást vezeti: Bartkó Ildikó
Esemény weboldala
Térkép
Cím: Székesfehérvár, Megyeház u. 22/A
Programajánló
Ápr 17. 09:30
Máj 24 – Máj 25.
Ápr 17. 17:00
Ápr 15. 18:00
Máj 18. 10:00
Ápr 11. 09:30
Máj 31. 10:00
Máj 24. 10:00